Soutěžní propozice TheGreenTour 2015

5. kolo - 3. 9. 2015 v resortu Golf Club Haugschlag-Waldviertel

ZÁKLADNÍ USTANOVENÍ

TheGreenTour 2015 je série uzavřených golfových turnajů.

Časový harmonogram ke stažení zde

Turnajů se může zúčastnit držitel HCP na základě pozvánky od partnerů TheGreenTour 2015 nebo promotéra. Soutěž je pořádána společně s majiteli nebo provozovateli golfových hřišť a golfovými kluby v České republice, případně golfovými kluby v zahraničí.

SYSTÉM HRY

Všechny turnaje TheGreenTour 2015 jsou hrány systémem  Stableford, dle pravidel golfu (R&A Golf Club of St.Andrews), soutěžního řádu ČGF, těchto soutěžních propozic a místních pravidel jednotlivých hřišť. Soutěž je vypsána pro kategorii (smíšené), HCP 0-18, 18,1-36, 37-54 a brutto bez hcp vyrovnání. Hraje se z odpališť : muži - žluté, ženy/červené, avšak soutěžní výbor může odpaliště změnit. Vítězi jednotlivých turnajů jsou hráči s nejvýšším počtem stablefordových bodů ve svých kategoriích, případně brutto výsledek. V případě rovnosti výsledků na prvním místě rozhoduje HCP.PŘIHLAŠOVÁNÍ DO TURNAJE, STARTOVNÍ LISTINA

Každý hráč se do turnajů přihlašuje prostřednictvím odpovědné osoby partnera Tour. Všechny turnaje budou vypsané na serveru www.cgf.cz. Hráči mají možnost se informovat o všech vypsaných turnajích prostřednictvím webu www.thegrentour.cz. Uzávěrka přihlášek bude vždy 2 dny před konáním turnaje. Hráči se musí přihlásit včas do termínu uzávěrky turnaje na jednotlivý turnaj. Pokud přihlášený hráč zjistí, že se nemůže turnaje zúčastnit, je povinen odhlásit se z turnaje emailem golf@prorace.cz pomocí odpovědné osoby partnera Tour.

Startovní listina na každý turnaj základní části bude sestavena dle požadavků partnerů Tour. Případné požadavky na změnu startovního pořadí je třeba projednat s promotérem Tour nejpozději do uzávěrky turnaje. Oficiální startovní listina budu vždy zveřejněna vždy před startem. Ředitel turnaje a hlavní promotér mají právo provádět změny v již zveřejněné oficiální startovní listině pouze z důvodu zachování regulérnosti a plynulosti soutěže.

SYSTÉM SOUTĚŽE, ŽEBŘÍČEK A PRINCIPY HODNOCENÍ

Systém soutěže

Soutěž je vypsána jako soutěž jednotlivců.

Hodnocení

V každém turnaji se vyhlašují první tři místa v jednotlivých kategoriích.

Vyhlášení vložených soutěží na každém turnaji
longest drive muži
longest drive ženy
nearest to the pin
Hole-in-one
Charitativní soutěž

Princip bodování TheGreenTour

Soutěž jednotlivců :
Systémem bodování Prorace :
Boduje se prvních 15 hráčů v každém turnaji v každé kategorii systémem :
1. místo 25 bodů
2. místo 20 bodů
3. místo 16 bodů
4. místo 13 bodů
5. místo 11 bodů
6. místo 10 bodů
7. místo 9 bodů
8. místo 8 bodů
9. místo 7 bodů
10. místo 6 bodů
11. místo 5 bodů
12. místo 4 bodů
13. místo 3 bodů
14. místo 2 bodů
15. místo 1 bodů
16. - poslední místo 0 bodů

Celkovým vítězem Tour se stává hráč s nejvyšším počtem bodů - součet. V případě rovnosti bodů po posledním turnaji rozhodne rozehrávka na tři jamky systémem Stableford a v případě rovnosti následuje system Sudden Death.

MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJE

Při turnajích je povoleno používat měřicí přístroje (optické, elektronické i jiné) poskytující informace o vzdálenostech, avšak výhradně o nich. Jestliže hráč během stanoveného kola použije měřicí zařízení, které je uzpůsobeno k měření nebo odhadování i jiných faktorů, které by mohly ovlivnit jeho hru (např. sklonu svahu, rychlosti větru, teploty apod.), poruší pravidlo 14-3. Trest za takové porušení je diskvalifikace bez ohledu na to, zda některá z těchto doplňkových funkcí byla skutečně využita, nebo ne. 

ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Povinností všech hráčů je důkladně se seznámit s propozicemi TheGreenTour 2015, aby zbytečně nedocházelo k nedorozuměním. Soutěž propaguje golf jako sport, ve kterém se respektují pravidla a úcta ke spoluhráči. Prorace si vyhrazuje právo na změnu pravidel. Případné změny pravidel v Propozicích TheGreenTour musí být udělány nejpozději 14 dní před začátkem prvního turnaje a musí být doručeny Partnerům Tour.

V Praze 20. ledna 2015
Ředitel soutěže e

Kde a jak se přihlásit?

Kontakt

Prorace System s.r.o.
Michelská 6, 141 00 Praha 4
www.prorace.cz
www.thegreentour.cz

Jiří Hanyk

Telefon: +420 608 346 650
E-mail: hanyk@prorace.cz

Alena Hanyková

Phone: +420 603 146 248
E-mail: alena@prorace.cz

Daniel Knebl

Telefon: +420 603 588 722
E-mail: xxl@xxl.cz

Tereza Klozová

Telefon: +420 602 650 928
E-mail: tereza@prorace.cz

PRORACE SYSTEM

Marketingová agentura, která již desátým rokem je známa především svým působení v motoristických disciplínách, především stejnojmeným týmem v Mistrovství světa World Superbike v kategorii Supersport.

Za tým v minulosti nastupovali jezdci jako Lukáš Pešek, či Gabor Talmacsi. Tým se honosí také několika tituly Mistra ČR v kategorii Superbike v osobě Miloše Čiháka, či pořádáním nejprofesionálnější motocyklové závodní školy “California Superbike school”.

Přihlášky na jednotlivé turnaje lze provádět přes kontakty uvedené výše.