Novinky

Sezóna 2016 se blíží upravené termíny

Sezóna 2016 se blíží upravené termíny

Vážení přátelé,

jelikož se rychlým tempem blíží další golfová sezóna, a tím pádem další ročník naší Tour, rádi bychom Vás postupně informovali jak to letos všechno bude. Tento web je momentálně v práci grafiků a programátorů a nejpozději v půlce dubna by měl být nahrazen webem s novým designem, ale také na noové adrese PRORACEGOLF.cz . Je to především z důvodu změny názvu naší Tour na SEAT ProRace Golf Tour 2016. Blíže o této skutečnosti se dozvíte co nejdříve. 

Nejdůležitější jsou ale termíny turnajů, které si dejte do kalendáře, aby nedošlo k nějaké kolizi.

Dnes tedy připomínáme termíny a resorty na 2016.

 

5. května - Pyšely

19. května - Dýšina

23. června - Ypsilonka

28. července - Karlštejn

8. září - Poděbrady

7. října - Cihelny

Poslední turnaj sezóny 2015

Poslední turnaj sezóny 2015

Je za námi poslední turnaj letošní sezóny TheGreenTour a zároveň poslední turnaj TheGreenTour vůbec. Nebojte se, nechceme skončit s golfem, ale chceme se oddělit od jména, které máme velmi podobné s jinou tour, která se zde již dlouhou dobu hraje.

Ale zpět k pátečnímu klání na Konopišti. Jak bývá již zvykem, očekávali jsme déšť, nebo třeba sníh, ale opak byl pravdou a páteční počasí bylo sice podzimní, ale golfu velice příjemné. Jelikož šlo o finále, kde se mělo rozhodnout o celkovém pořadí sezóny, snažili jsme se, aby vše bylo ještě trochu lepší než vždy a také jsme Vám představili nového partnera Muzeum Grévin, které věnovalo další ceny pro vítěze a samozřejmě se hrálo také o velmi hodnotné ceny za Hole-in-one. Na desítce o Seat Leon ST v provedeni Cupra za 877.000 Korun a na šestnáctce o prsten od Diamond Clubu za bezmála 150.000. Jak již bylo řečeno, hrálo se o vítězství v Tour a to bylo znát i na obou hráčích, kteří ještě byli ve hře. Oba mohli vyhrát a nakonec se mezi nimi také rozhodlo. Zatímco Jindra Hrabák přijel jako první, Libor Pilný pečlivě trénoval již před turnajem. Důležité bylo, že oba měli skvělou náladu a chuť bojovat. Jak to dopadlo ? To se dočtete v jiném příspěvku. A jelikož na třetím místě jsou po posledním turnaji tři hráči musí dle našich pravidel musí podstoupit rozehrávku. Teprve potom budou výsledky kompletní. Rozehrávka se uskuteční 22.10. na Konopišti.

Ale zpět k poslednímu turnaji. Stejně jako vloni byl poslední turnaj s velikou účastí a také skvělou atmosférou. Děkujeme a nyní to hlavní - výsledky.

Kategorie 0 - 18

1. místo : Martin Páral

2. místo : Libor Pilný

3. místo : Petr Pelc

 

Kategorie 18,1 - 36

1. místo : Pavla Topolánková

2. místo : Jiří Pulkrábek

3. místo : Pavel Valenta

 

Kategorie : 37 - 54

1. místo : Václav Krupička

2. místo : Čestmír Rakušan

3. místo : Ladislav Kubát

 

Best brutto - Martin Páral - 81 ran

Haugschlag

Haugschlag

Tak to konečně vyšlo,

přes všechny obavy, které panovaly ještě den před turnajem, bylo krásné golfové počasí chvilema i se sluníčkem. Doufám tedy, že jste si krásné hřiště na Haugschlagu užili alespoň tak jako my. 

Pomalu se blížíme k finále letošní TheGreenTour a řada možných celkových vítězů se nám pomaličku zmenšuje. V tuto chvíli jsou dva hráči na čele s pouhým odstupem pěti bodů. Nicméně při určité konstalaci ještě dalších pět hráčů má, byť jen teoretickou šanci vyhrát zlaté vypichovátko od Diamond Clubu. Která jména to jsou se dozvíte v sekci POŘADÍ . 

 

A tady jsou už výsledky poslední turnaje na Haugschlagu.

 

Best brutto - Jindřich HRABÁK - 82 ran

 

Kategorie 0 - 18 

1. místo - Jindřich HRABÁK

2. místo - Pavla LOUKOTOVÁ

3. místo - Michaela MATOUŠKOVÁ

 

Kategorie 18,1 - 36

1. místo - Vlastislav ČIHÁČEK

2. místo - Petr KUŠNER

3. místo - Jan TAIŠL

 

Kategorie 37 - 54

1. místo - Ladislav KUBÁT

2. místo - František URBAN

3. místo - Pavel ŠVEC

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

Když jsem přemýšlel jak zhodnotit poslední turnaj, který proběhl na krásném, dnes již 110 ti letém hřišti v Mariánských Lázních, byl jsem trochu v rozpacích. Těch několik velice teplých týdnů před turnajem a slib meteorologů, že totéž bude po turnaji, versus ten jeden den, kdy bylo opravdu 12 stupňů a navíc polovina dne propršela ve velkém stylu. Nevím co na to říct, ale i takový je golf a počasí opravdu poručit neumíme. Takže si říkám, že kdyby bylo 30 stupňů, také bychom nebyli nadšeni a místo nachlazení by hrozilo spálení. 

Naše TheGreenTour začíná být již pověstná extrémním počasím. Nicméně musím zkonstatovat, že v podstatě vítězové tohoto klání vzešli z flightů, které měli ty nejhorší podmínky a zmokli úplně. Moc jim gratuluji a ještě jednou všem díky za báječnou atmosféru na hřišti i v klubovně, před, během i po turnaji. Poprvé se stalo, že všechny ceny našly svého majitele a my nevezli domů žádné poháry. Tak to má být. 

Takže snad jste si to užili také a těšíme se na shledání na Haugschlagu 3. září.

 

Díky

 

Váš TheGreenTour team

Ypsilonka

Ypsilonka

Ve středu jsme se všichni opět potkali na nádherném hřišti kousíček od Liberce. Ano, na Ypsilonce. Opět stejně jako vloni, zde panovalo skvělé počasí, které přispělo k úžasné sportovní atmosféře. Tento turnaj byl veden pod názvem partnera Škoda transportation cup. Tímto turnajem jsme završili letošní první polovinu sezóny a překulíme se do druhé, kterou začneme na nejstarším hřišti u nás, v Mariánských Lázních. Ale zpět k Ypsilonce. Kromě samotného turnaje, který je rozdělen na tři kategorie, letos vyhlašujeme ještě také nejlepšího hráče brutto a kromě standardních vloženek jsme letos poprvé zařadili “straightest drive” - okamžitě překřtěno na soutěž, “kdo trefí toho hada” :-) Napoprvé se nejblíže k čáře, která se klikatila směrem od odpaliště ke greenu devítky trefila Linda Vacková a to na 20 cm. :-) Krásný výkon.

Ale tady jsou již výsledky Ypsilonky :

Best brutto - Tereza Klozová - 81 ran

Kategorie 0 - 18 

1. místo - Libor Pilný

2. místo - Arnošt Hejduk

3. místo - Petr Jirkal

Kategorie 18,1 - 36

1. místo - Jaroslav Střeštík

2. místo - Ivan Vacek

3. místo - Jaromír Horák

Kategorie 37 - 54

1. místo - Linda Vacková

2. místo - Petr Janda

3. místo - Robert Scigiel

 

Celkové výsledky naleznete v rubrice POŘADÍ

 
Penati 2015

Penati 2015

Druhé letošní klání TheGreenTour

Penati je právem považován za jeden z top resortů v Evropě. Alespoň je to náš názor. Naprosto špičkové hřiště se skvělým servisem. Sám jsem na tomto hřišti potřetí a vždy bylo ve skvělé kondici. Nádherné prostředí a špičková golfová architektura. Tady se opravdu na úkor kvality nešetřilo.

 Včerejší turnaj měl ovšem jednu velkou neznámou. Počasí, ale jak už na TheGreenTour bývá, všichni hráči byli smířeni s deštěm a zimou. Ovšem ten kdo přijel, určitě chybu neudělal. Počasí bylo téměř ideální. Rozhodně na golf bylo tentokrát úplně v pořádku. Děkujeme tedy všem 67 hráčům za skvělou atmosféru, prodejci vozů Seat, společnosti Araver za skvělý vklad do soutěže Hole-In-One. Seat Leon za sbezmála 700.000,- sice nepadl, ale Veronika Joklová byla oprvdu blizoučko. Chybělo jí asi 30 cm. Škoda, snad tedy příště.

A teď již vítězové  kterým ještě jednou gratulujeme:

0-18

1. místo BRYKSA Lukáš

2. místo HEJDUK Arnošt

3. místo PILNÝ Libor

18,1-36

1. místo DOHNÁLEK Filip

2. místo HLAVÁČEK Zdeněk

3. místo SETINSKÝ Petr

37-54

1. místo SUK Michal

2. místo HÝZL Jan

3. místo VACKOVÁ Linda

a Best Brutto vyhrál s počtem 84 ran BRYKSA Lukáš

Poděbrady 2015

Poděbrady 2015

Tak a je to za námi. První turnaj v Poděbradech dostal naděleno snad nejhorší počasí za posledních půl roku. Den před tím i teď, den poté svítí krásně sluníčko. Tím víc musíme smeknout před vámi hráči, kteří jste vydrželi a ještě jste se dobře bavili. Toto byl zcela jistě turnaj, který si budete pamatovat. :-) Jedinou maličkostí byla neúčast dvou vítězů na závěrečném vyhlášení. Snad se vám tedy hraní na TheGreenTour líbí a my se těšíme na další hru, tentokrát na skvělém Penati. 

Byli bychom rádi, pokud byste nám třeba tady na fcb napsali nějaké komentáře, nebo podněty co by se vám líbilo, nebo co byste chtěli. Díky

Váš TheGreenTourTeam

 

 

A ještě výsledky včerejšího dne

 

Best Brutto 

Martin Šebek ml.

 

Kategorie 0 - 18

1. místo    Martin Šebek ml.

2. místo    Jindřich Hrabák

3. místo    Luďka Kvízová

 

Kategorie 18,1 - 36

1. místo    Jaroslav Střeštík

2. místo    Ivan Vacek

3. místo     Miroslav Paskovský

 

Kategorie 37 - 54

1. místo    Jan Taišl

2. místo    Libuše Bláhová

3. místo    Jan Sudík

Časový harmonogram TheGreenTour

Časový harmonogram TheGreenTour

28.dubna 2015 Poděbrady

Ke stažení zde
CELKOVĚ PRVNÍ MÍSTO - VÍTĚZSTVÍ

CELKOVĚ PRVNÍ MÍSTO - VÍTĚZSTVÍ

Celkově 2. místo

Celkově 2. místo

Dnes vám představujeme celkově 2. místo v TheGreenTour 2015. Golfový zájezd v rámci Aprés golf Tour tripu. 

Tentokrát se vydáme ještě více na jih. 26. října odlétáme na Tenerife hrát golf na skvělých hřištích. Costa de Adeje, Golf de Sur, Golf Las Américas

Přesnou podobu zájezdu naleznete na webu TheGreenTour v kolonce “Aprés Tour Trip” . A samozřejmostí je přímý let tam a zpět, transfery po ostrově, polopenze, doprava bagu,  a hraní golfu na úžasných hřištích. To vše samozřejmě pro dva.

Celý trip věnuje i letos IB Travel a jeho portál www.hrátgolf.cz . 

Kde a jak se přihlásit?

Kontakt

Prorace System s.r.o.
Michelská 6, 141 00 Praha 4
www.prorace.cz
www.thegreentour.cz

Jiří Hanyk

Telefon: +420 608 346 650
E-mail: hanyk@prorace.cz

Alena Hanyková

Phone: +420 603 146 248
E-mail: alena@prorace.cz

Daniel Knebl

Telefon: +420 603 588 722
E-mail: xxl@xxl.cz

Tereza Klozová

Telefon: +420 602 650 928
E-mail: tereza@prorace.cz

PRORACE SYSTEM

Marketingová agentura, která již desátým rokem je známa především svým působení v motoristických disciplínách, především stejnojmeným týmem v Mistrovství světa World Superbike v kategorii Supersport.

Za tým v minulosti nastupovali jezdci jako Lukáš Pešek, či Gabor Talmacsi. Tým se honosí také několika tituly Mistra ČR v kategorii Superbike v osobě Miloše Čiháka, či pořádáním nejprofesionálnější motocyklové závodní školy “California Superbike school”.

Přihlášky na jednotlivé turnaje lze provádět přes kontakty uvedené výše.